"

Vzhůru na led!

01. 12. 2015 , aktualizace: 23. 10. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Bruslení za Lužánkami

Od prvního prosince se začíná bruslit za Lužánkami. Na kluzišti  s adresou Sportovní 347/2 se můžete vyřádit ve všední dny od 15 hodin do 17 a po úpravě kluziště od 18 do 20 hodin. O víkendech a svátcích je ale otevřeno déle. Kromě toho se dá kluziště rezervovat například na dopolední hokejový turnaj s kolegy. Brusle nemusíte mít své, za Lužánkami vám je půjčí, nebo nabrousí ty vaše. Když nezapomenete desetikorunu, budete si moci své věci uložit do skříňky.

  • Vstup (dospělý): 60

DRFG Arena

Jak se cítí hráči Komety na domácím ledě? To si vyzkoušeli ti, kteří přišli na listopadové termíny bruslení pro veřejnost v DRFG Areně. Také v prosinci se můžete projet na ploše, kterou nejčastěji brázdí profesionální hokejové týmy. Termíny a časy vstupů najdete na stránkách areny.

  • Vstup: 60

Hala Vodova

Proslulé brněnské kluziště je zatím bohužel uzavřené a není jisté, jestli bude tuto zimu fungovat. Škoda, na Vodově se dalo bruslit až tři hodiny v kuse. Snad se brzo dočkáme zprovoznění.

Olympia

Po špatné zprávě je tu jedna výborná - v Olympii se bruslí už od listopadu. Nová ledová plocha je k dispozici každý den od 9 do 21 hodin. Půjčovna bruslí je samozřejmostí, nevýhodou ale zůstává vzdálenost od centra.

  • Vstup: 50

Sportcentrum Lužánky

Pokud se ve sportcentru na Střední 595 / 26 zrovna nehraje zápas, můžete si přijít na ledovou plochu zabruslit. Rozpisy takových dní najdete na stránkách centra. Na Štědrý den to například bude mezi 10 a 12 hodinou dopoledne.

Úvoz

Na Úvoze 55 si také zabruslíte, bohužel pouze na vlastních bruslích.

  • Vstup: 50

Kurzy bruslení

Pokud chcete zlepšit svou techniku na ledě, můžete se pod vlivem novoročního předsevzetí přihlásit do některého z kurzů krasobruslení. Ty se nevypisují jen pro malé začátečníky, ale i pro dospělé. Nabídku najdete například na stránkách oddílu Technika Brno nebo TJ Stadionu Brno.

Úvodní foto: Pixabay


Jinde na SrdceMoravy