"

Tomáš Klus, Chinaski anebo Vypsaná Fixa. To a mnohem víc je Majáles 2015

23. 04. 2015 , aktualizace: 27. 04. 2015 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Už 7. května to vypukne. Brněnský Majáles 2015 jako každoročně přináší vlnu nezapomenutelné zábavy a show. Na co se můžete letos těšit? Jaké novinky pro Vás organizátoři připravili?

Majálesová zábava po celý měsíc

Program Majálesu v Brně tvoří dva bloky. Duben je měsícem širšího programu oslav za doprovodu mnoha různorodých akcí, jako je například mezinárodní festival divadelních škol Setkání/ Encounter, Brněnské politologické sympozium, volba prince a princezny festivalu, stavění májky či mezigenerační piknik. V hlavním dni oslav potom probíhá slavnostní majálesový průvod a pokácená májka se nese na místo konání open-air festivalu na brněnském výstavišti, kde propukne to nejhlavnější.

Nabídka kapel je letos více než lákavá

Letošní majálesový ročník nabídne opravdové skvosty české a slovenské hudební scény napříč různými žánry. Těšit se můžete na Chinaski, Tomáše Kluse, Michala Hrůzu, Mandrage, Inekafe, Wohnout, Vypsanou Fixu, UDG, Pipes&Pints, Skyline, Sto zvířat, Midi Lidi, Monikino Kino, Jelena, Rybičky 48, Polemic, No Name, Slzu, Voxela, z hip hopové scény na Kontrafakt, Marpa, ATMO music, PSH a Prago Union.

Program sledujte na webových stránkách Majálesu, počet přislíbených skupin se stále navyšuje!

 


Majáles se mimo Brno koná také v Praze a Hradci Králové. Formát festivalu na přelomu jara a léta patří dlouhodobě mezi veřejností oblíbeným. Pod širým nebem si užijete kvalitní hudbu, zatančíte si, pobavíte s přáteli a zažijete neopakovatelné zážitky při aktivitách, které pořadatelé pro své návštěvníky každý rok chystají. To vše stihnete za jeden den, čímž odpadají starosti s ubytovaním. Dlužno podotknout, že se festival těší obrovské popularitě na Facebooku i jiných sociálních sítích. 

Majáles zkrátka stojí za to zažít na vlastní kůži! Přijďte se sami přesvědčit, už 7. května od 13. hodin na brněnském výstavišti.

Zdroj a foto: Brněnský Majáles 2015


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI