"

TIPY NA AKCE V BRNĚ OD 20. DO 26. LISTOPADU

20. 11. 2017 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Koncert písničkářky Muchy

20. listopadu

Stará Pekárna

Nikola Muchová alias Mucha, brněnská písničkářka, vás naladí na celý týden. Stačí v pondělí 20. listopadu zajít na její koncert na Starou Pekárnu.

Koncert Richarda Müller a Adély Banášové

21. listopadu

Radost

Richard Müller spojí síly se slovenskou moderátorkou Adelou Banášovou, aby v úterý 21. listopadu zahrál v brněnské Radosti netradiční show v rámci tour Ona a on. České publikum čekají největší hity, nové písně z čerstvého alba 55, ale také rozhovor vedený přímo na pódiu.

Jazzová hvězda Laco Deczi vystoupí v Brně

21. listopadu

Sono centrum

Laco Deczi, jedna z největších postav československého jazzu, bude mít koncert v úterý 21. listopadu v Sono centru. Jako host vystoupí Walter Fischbacher Trio se zpěvačkou Audrey Martells.

Turné kapely Kabát

21. listopadu

DRFG aréna

Koncert skupiny Kabát v rámci Turné 2017 nás v Brně čeká v úterý 21. listopadu v DRFG aréně.  Kapela se totiž na podzim roku 2017 vrací do hokejových hal a vystoupí opět s podiem uprostřed hrací plochy, které nabízí unikátní možnost stání přímo v srdci samotné scény. Kapela odehraje své největší hity a téměř celé poslední řadové album.

Koncert Michala Hrůzy

22. listopadu

Radost

Po koncertu na hlavním pódiu festivalu Colours of Ostrava Michal Hrůza projíždí česká města a jedna ze zastávek bude i v brněnské Radosti, kde ve středu 22. listopadu zahraje nejen své všeobecně prozpěvované hity Zakázané uvolnění nebo Namaluj svítání.

Koncert Těžkej Pokondr

23. listopadu

Sono Music Club

V roce 2016 oslavil originální český projekt Těžkej Pokondr, který tvoří nerozlučná dvojice Miloš Pokorný a Roman Ondráček, 20let na hudební scéně. Podle hesla "kulatiny slaví všichni, my slavíme 21!" připravili na letošek lehkou tour Těžkýho Pokondra s názvem "VOKO BERE TOUR 2017". Oslavit s nimi americkou dospělost můžete ve čtvrtek 23. listopadu.

Koncert Jany Jelínkové s kapelou 100 zvířat

23. listopadu

Fléda

Zpěvačka už kultovní kapely Sto zvířat Jana Jelínková představí v Brně své čerstvé album Dáma s čápem, na které se kromě její domovské skupiny podíleli i umělci z řad Mydy Rabycad nebo Krucipüsk. Na Flédě se písničky z něj objeví vedle klasických zvířecích hitů jako Ty vole, na základní škole, Alice se dala na pití nebo Romeo a Julietta.

Rozsvícení vánočního stromu na Svoboďáku

24. listopadu

Náměstí Svobody

Až se v pátek 24. listopadu v 17 hodin na brněnském náměstí Svobody slavnostně rozsvítí strom, bude jasné, že Brněnské Vánoce 2017 začínají! Na náměstí nás čeká i koncert Davida Stypky a & Bandjeez, jeho novou písničku – Dobré ráno, kterou nazpíval s Ewou Farnou, určitě znáte.

Průvod čertů a rozsvícení vánočního stromu ne Zelňáku

24. listopadu

Zelný trh

Zelný trh bude v pátek 24. listopadu jen pro odvážné. Obrovské dlouhé rohy, hrůzostrašné, ručně vyřezávané dřevěné masky, oblečení z pravých zvířecích kůží a zvonce okolo pasu. Takhle vypadají praví čerti! A přesně ty potkáte v průvodu na Zelném trhu po rozsvícení vánočního stromu.

 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI