"

TIPY NA AKCE V BRNĚ OD 13. DO 19. LISTOPADU

13. 11. 2017 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Severský filmový podzim

14.-23. listopadu

Sál Břetislava Bakaly

Patří severské filmové snímky mezi vaše oblíbené? Tak zbystřete! V rámci Severského filmového podzimu můžete vidět několik opravdu kvalitních filmů.

Mistrovství světa ve stolním fotbale

12.-16. listopadu

Divadlo Husa na provázku

Tento týden bude probíhat minifestival Mistrovství světa ve stolním fotbale. Divadelní spolek Provázek během něj sehraje vždy utkání ve stolním fotbale s vybraným muzikantem. Po utkání bude následovat jeho koncert. V úterý 14. listopadu zde například bude Richard Krajčo.

Brněnský sedmnáctý

17. listopadu

Náměstí Svobody

Studenti brněnských vysokých škol by vás rádi pozvali na Brněnský sedmnáctý. Společně zavzpomínáme na události z roku 1939 i 1989. Na náměstí Svobody zazní názory studentů, akademiků a pamětníků, v programu je i satirické divadlo studentů JAMU a hudební vystoupení

Poté bude následovat již tradiční Lampionový průvod začne v 18 hodin z náměstí Svobody a bude zakončen na Kraví hoře, po cestě bude několik zastavení i s historickým komentářem.

Akustická tour Davida Kollera

17. listopadu

Semilasso

David Koller vyráží s kapelou na akustické turné po divadlech. A Brno samozřejmě nemůže opomenout. Užijte si naživo hity jako Nic není nastálo a Ty jsi jako já.

Zimní Rendez Vous

18. listopadu

Impact Hub

Tradiční trh plný dobrot a designu s nádechem Francie, ale tentokrát bude v zimním provedení. Rendez Vous je akce, kde se potkají lidé bez rozdílu věku a prožijí spolu skvělé chvíle. Můžete zde pořídit šperky, designové kousky, kosmetiku i něco dobrého na zub.

Koncert Bryana Adamse

19. listopadu

DRFG aréna

Minulý rok navštívil Prahu a letos se po čtyřech letech vrací do Brna jeden z nejlepších rockových umělců, Bryan Adams. Přijďte si naživo užít nestárnoucí hit Summer of 69 i další jeho songy.

 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI