"

MARPO & TroubleGang a klubové turné ANARCHY TOUR 2019

09. 04. 2019 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Loňský rok byl pro Marpa jedním z nejúspěšnějších. Podařilo se mu vyprodat květnový koncert v O2 areně, v listopadu vydal rozsáhlou biografii Otakar III, která stále patří k nejprodávanějším biografiím v ČR a v prosinci opět vyprodal pražskou O2 arenu, tentokrát jako headliner a vítěz boxerského zápasu s Rytmusem.

I na letošek Marpo chystá pro svoje fanoušky pořádnou nálož. 22.března odstartuje spolu se svým TroubleGangem klubové turné ANARCHY TOUR, které zavítá do 9 měst České republiky.

“Turné je inspirované hororovým thrillerem The Purge režiséra Jamese DeMonaco. Stejně jako ve filmu, lidi budou mít možnost pogovat a užívat si show naplno během vymezenýho času, který určí odpočet,” uvádí Marpo a dodává: “Bude to naše zatím nejpropracovanější klubová show. Zatímco loňská tour pouze defacto představila album Dead Man Walking, tentokrát vezeme novou koncepční show. Na koncertech představíme nového bubeníka Miku Ronose a zazní nové ochutnávky z připravovaného alba TroubleGangu stejně jako tracky, které jsme dlouho, nebo ještě vůbec naživo nehráli.”

V rámci stále aktuálního alba Dead Man Walking, které právě slaví první výročí a dle prodejů je již platinové, vychází nový videoklip k singlu Řeka, jehož režie se stejně jako u Kruhu ujal Martin Linhart. Vznik klipu byl komplikovaný, protože jeho první verzi nakonec kapela neschválila a raději se po čase vrátila k novému natáčení s jiným režisérem.

Marpo tentokrát vsadil na silný příběh, který ostatně provází i text – pro něj velmi osobní. Píseň napsal po úmrtí kamaráda Jackpota, kterému také singl a video věnoval.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI