"

Létofest 2018 Brno

04. 08. 2018 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Oproti loňskému startovacímu ročníku nabízí tento rok plné dva dny nabité tou nejlepší českou a slovenskou hudbou. To vše si navíc návštěvníci užijí se vším komfortem svého města.

Druhý ročník Létofestů slibuje návštěvníkům vizuální show, která běžně nebývá na open air akcích k vidění.

Například Kabát na každou zastávku Létofestu doprovází technika napěchovaná v jedenácti kamionech. Zároveň před jejich vystoupením technici postaví speciální molo.

Podobná překvapení chystají i Chinaski. „Vystoupení Chinaski na Létofestech bude ve znamení nejvýpravnější kapelové show v rámci open-airů vůbec. Zcela poprvé nám pořadatel upravuje pódium pouze pro naše vystoupení,“ říká Martin Pokorný z managementu Chinaski. Design scény podle něj vychází z alba Není nám do pláče. „Na pódium přidáváme šest velkých ledkových sloupů, během každé písně se na nich bude promítat speciální obsah.

Design svého zatím největšího turné Moje Světlo s sebou veze i populární zpěvačka Anna K. „V playlistu budu mít všechny svoje největší hity a z mého aktuálního alba Světlo zazní písně, kterými se pokusím rozzářit světlo v duších diváků,“ láká na svůj koncert Anna K.

Letošní dvoudenní Létofest láká návštěvníky na špičkové interprety s koncerty na největších podiích a nabízí také doprovodný program a kvalitní občerstvení, které letos obohatí stany plné zábavy. Jedním z nich bude i VIP Relax stan s grilem společnosti Penny Market, která je generálním partnerem Létofestů. Po předložení zákaznické karty dostanou návštěvníci speciality z grilu zdarma. Pořadatelé si také připravili speciální akci pro Grand Prix ČR, která bude probíhat současně s Létofestem.

Na Létofestu bude také YouTour stan, kde se mladší diváci mohou těšit na své oblíbené youtubery v multimediálním prostoru. Setkat se tak mohou s Veronikou Spurnou, Martinem Rotou, Ati, Natylou a celý program povede moderátor Petr Vojnar.

Létofest pomáhá dál!

I v letošním roce se Létofest spojil s nadací Můj nový život, onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám umožňuje bezplatný vstup. Navíc jim ještě nabízí bohatý program. Cílem projektu je pomoci těmto dětem a celým rodinám vrátit se zpět do běžného života. Novinkou je také spolupráce s místními dětskými domovy. I děti z těchto domovů budou mít vstup zdarma.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI