"

Kam v Brně na bowling

13. 02. 2015 , aktualizace: 15. 02. 2015 Sdílej na CentrumBrna.cz

Bowling je oblíbený, protože je to skvělá aktivita pro partu lidí, kteří nechtějí jen klábosit nad pivem, ale jsou i soutěživí a chtějí prožít večer aktivně. Vyrazit na něj ale můžete i ve dvou a je ideální i pro rodiny s dětmi. Proto vám přinášíme přehled těch nejlepších barů a center, kde si můžete bowling zahrát.

Bobycentrum

Opět otevřený bowling v Bobycentru je vám k dispozici od pondělí do soboty od 14 do 23 hodin. Zařádit si můžete na čtyřech drahách, k dispozici je ale také kulečník a stolní fotbálek. Hodina hry vás vyjde na 150 korun odpoledne a 200 korun večer.

Cihelna

V sportovním centru Cihlena si můžete zasoutěžit na osmi bowlingových drahách, které jsou přizpůsobeny i profesionálním hráčům. K dispozici je také billiard, šipky, fotbálek a široký výběr nápojů a občerstvení. Zajímavostí je možnost osvětlení dráhy tzv. glow efektem. Hodina hry stojí od 190 do 330 korun v závisloti na dnech v týdnu a časech hry.

Hotel Avanti

Menší sportbar přímo v hotelu Avanti nabízí jen dvě dráhy, svou polohou je ale vhodný pro různé firemní akce. Otevřeno má od 14 do 2 hodin ráno a je vybaven také barem s občerstvením.

Bowling bar Vysočina

V Řečkovicích nabízejí pro hráče velmi příznivé ceny, zahrajete si už za sto korun a boty vám navíc půjčí zdarma. K dispozici jsou dvě bowlingové dráhy od 10 do 6 hodin ráno.

Bowling Stodola

Centrum nabízí nejen možnost zahrát si na osmi bowlingových drahách, ale užít si můžete také pétanque nebo billiard. Mimo to si lze chutnat výtečná jídla a dobré víno. Za hodinu hry zaplatíte od 220 do 320 korun v závislosti na čase. 

Sportcentrum Balkán

Multifunkční centrum Balkán je skvělým místem pro nejrůznější aktivity od bowlingu přes squash a jógu až po billiard a stolní fotbálek. K dispozici je 6 moderních drah i široký výběr nápojů, jídel a pizzy. Příznivými cenami je vhodný také pro studenty. Bowling je otevřen od 12 hodin do půlnoci za ceny od 150 korun.

Zdroj: BobycentrumCihelna, Hotel AvantiBowling bar Vysočina, Bowling StodolaSportcentrum Balkán

Foto: Bobycentrum

 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI