"

Editorial: Chcete, aby se o Vás vědělo?

16. 04. 2015 , aktualizace: 11. 05. 2015 Sdílej na CentrumBrna.cz

Baví mě sledovat, jak se Brno s příchodem jara vždy proměňuje. Kavárny otevírají své zahrádky, lidé se na sebe víc usmívají a míň spěchají, ale hlavně – v centru se pořád něco děje!

Právě teď se koná třeba festival francouzské kultury Bonjour Brno, 17. a 18. dubna můžeme vyrazit na nákupy na Factory Fashion market, Turistické informační centrum pořádá jarní komentované procházky po celém Brně a Otevřená zahrada už zahajuje sezónu. To jen tak namátkou. Více akcí najdete po výběru konkrétního data zde.

Stačí si jen vybrat

Díky práci na CentrumBrna.cz mám přehled o aktuálním dění v centru a s radostí sleduji, že akcí v Brně je každý den spousta. Stačí si jen vybrat. A protože dobrých akcí není nikdy dost, naše redakce uvítá všechny Vaše tipy na události, které se konají v brněnském centru.

Pořádáte nějakou akci přímo Vy? Kontaktujte nás pomocí formuláře dole. Dozvěděli jste se o nějaké zajímavé akci a nenašli o ní na CentrumBrna.cz žádné informace? Ozvěte se nám i Vy. Pomáhejte nám plnit web aktuálními informacemi a budujte společně s námi on-line výkladní skříň centra města. A hlavně – užívejte si jaro v centru, zas tak dlouho trvat nebude:) 

 


Nově na CentrumBrna.cz

Forhaus

Matrix Gym

MBI

PADOWETZ original restaurant

Pekařství Makovec

 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI