"

Večírek podle vašich představ? Zastavte se v Mandarin Essence Clubu

27. 10. 2015 , aktualizace: 28. 10. 2015 Sdílej na CentrumBrna.cz

Pane Velane, představte Mandarin Essence Club jednou větou.

Mandarin Essence Club je podnik pro všechny, kdo se rádi baví.

Jste provozní Mandarinu, co to obnáší? Co je náplní Vaší práce? 

Jak s oblibou říkám, jsem "holka pro všechno". Můžeme použít jakýkoliv výraz, provozní, manager nebo cokoliv podobného, ale holka pro všechno to vystihuje nejlépe. Náplní mé práce je vlastně zajištění chodu podniku od A do Z.

A co Vás na práci nejvíc baví?

Právě ta rozmanitost. V podstatě permanentní stres z toho, aby bylo všechno v pořádku a přitom ten klid, že vlastně všechno funguje. 

Některé firmy u nás mají už 10. ročník večírků

Chystáte nějaké zajímavé akce?

Akce se chystají pořád, v podstatě každou sobotu máme nějak tematicky postavenou. Nejblíže je Halloween, každoroční pravidelná akce. Jinak samozřejmě Vánoce, to je klasika, jeden z nejhezčích dní v roce. Lidé jsou na sebe milí a vychutnávají si vánoční atmosféru. Naproti tomu Silvestr s oslavami příchodu Nového roku je bujarým večírkem až do pozdních ranních hodin.

 

A co firemní večírky? Co je potřeba k tomu, abychom mohli uspořádat večírek právě v Mandarin Essence Clubu?

Stačí zvednout telefon, zavolat mi a náš tým už se Vám o vše postará. Samozřejmě firemní večírky připravujeme na míru každého hosta dle jeho představ a máme s nimi mnohaleté zkušenosti. Máme firmy, které u nás mají už desátý ročník večírků, a nechtějí měnit. Je možné uskutečnit v podstatě cokoliv, od Dj's, moderátora, fotografa, kouzelníků až po taneční vystoupení nebo řízené degustace. Spolupracujeme taky s několika renomovanými cateringovými firmami, které vždy připraví jídlo dle přání klienta.

Třeba zažijete večer, díky kterému se budete rádi vracet

Prozradíte i novinky, které chystáte?

No, novinky. V podstatě ano, budeme otevírat nový podnik, ale samozřejmě si nebudeme konkurovat:-). Ale to bude spíše rozhovor na někdy jindy, teď jde přece jen o náš Mandarin:-).

 

Tak to se budeme těšit! Závěrem ještě nalákejte naše čtenáře. Proč by měli přijít právě do Vašeho klubu?

Až se příště budete sami sebe ptát, co podniknete večer, přijd'te se za námi podívat! Možná zažijete večer, díky kterému se budete rádi vracet, stejně tak jako většina našich stálých hostů.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI