"

Silvestr v Mandarinu bude stát za to

10. 12. 2014 , aktualizace: 11. 12. 2014 Sdílej na CentrumBrna.cz

Jak bude vypadat Silvestr v Mandarin Essence Clubu?

Silvestr v Mandarinu bude letos třpytivě fialový a stejně jako poslední roky bude Mandarinovský večírek otevřený pro všechny, kteří své rozhodnutí, kde oslavit sklouznutí do nového roku neradi plánují dopředu. Takže pokud se rozhodnete na poslední chvíli si svojí skleničkou šampaňského přiťuknout právě v Mandarinu, stačí si telefonicky zarezervovat svůj stoleček v koktejl baru, diskotéce či salónku a přijít! V případě, že jste pro Váš novoroční přípitek zvolili místečko jiné, možná, že se na vás budeme smět těšit po půlnoci kdykoliv až do ranních hodin na pořádné Novoroční párty...

Kde je možné sehnat lístky?

Lístky předem kupovat nemusíte. Pokud se k nám chystáte před půlnocí a přejete si mít svůj stoleček, stačí jenom případná rezervace na tel. č. 777 951 619.

Pobavit se u nás můžete v jakémkoliv věku

Prozradíte nám, jaké novinky chystáte na další rok?

...ráno odvézt děti do školky a do školy, potom do práce, na nákup, uvařit a většinou poté upadnout do hlubokého spánku. Proč by alespoň někdy nemělo být vše jinak? Posedět si se známými u sklenky vína nebo výborného koktejlu a třeba si potom i zatancovat... Jako maminka jsem se obvykle na všech diskotékách cítila tak nějak „nepatřičně“ a díky tomu přišla před třemi lety myšlenka otevření diskotéky a koktejl baru pro „cetileté“. Plánujeme i nadále ukázat všem, že pobavit se u nás můžete v jakémkoliv věku! Mandarin Essence Club prošel již před dvěma lety kompletní rekonstrukcí a na dvou podlažích nabízí příjemnou zábavu, kvalitní drinky a hudbu pro všechny napříč věkovými kategoriemi. Náš Ondra Vám připraví Váš oblíbený drink, který Vám poprvé připravil již před dvanácti lety, a to nejen o víkendu, ale i uprostřed týdne, ve středu a ve čtvrtek. Postaráme se o to, aby Vám u nás prostě bylo fajn.

Můžeme se těšit i na nějaké speciální akce?

I v příštím roce se můžete těšit na tradiční páteční večery přímo v srdci města Brna, na sobotní tematické večery s chytlavými oldies, ale i s aktuálními hity a extravagantními hosteskami a hostesáky na tematických večírcích. A v neposlední řadě  také na další pokračování pravidelné party časopisu Playboy, která naše sobotní večery pořádně rozproudí a je vždy nadupaná sexy programem. No a pokud v Brně hledáte klub s pořádnou dávkou "black music", sledujte náš program na webu či na Facebooku, protože vás budeme informovat o tom, který nadcházející středeční večer v Mandarinu bude plný hitů RnB, Funky či Dancehall. A samozřejmě najdete i překvapení, která pro vás v Mandarinu v roce 2015 budeme připravovat! 

Mandarin Club přeje všem krásné Vánoce a do roku 2015 hlavně zdraví a štěstí!


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI