"

Noc reklamožroutů: Pětihodinová přehlídka reklam na Flédě

16. 02. 2017 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Největší světová reklamní show PLAYSTATION NOC REKLAMOŽROUTŮ proběhne v brněnském klubu Fléda v sobotu 4. března 2017. Téměř 300 spotů z 50 zemí v bloku trvajícím přes 5 hodin. Reklamožrouti letos servírují reklamy chytré, exotické, ale také kontroverzní podpásovky či historické spoty. Diváci si tak vychutnají přehlídku toho nejlepšího, co svět reklamy za poslední rok vytvořil.

Reklamožrouty doprovodí bohatý zábavný program. Ve hře budou konzole PlayStation, kultovní fotoaparáty Instax Mini od společnosti Fujifilm a mnoho dalšího. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejích Ticketpro, Ticketportal a SMSticket.

PlayStation Noc Reklamožroutů je pásmo více než tří set reklam, které je rozmanité tematicky i místem vzniku. „Dramaturgové přehlídky si dávají záležet, aby se do výběru dostaly zábavné kousky i vážnější snímky. Zajímavé jsou rozdíly mezi velkorozpočtovými reklamami a videi, u kterých dokázali tvůrci vytěžit hodně efektu z malého rozpočtu,” vysvětluje pořadatel David Horáček.

Letošní PlayStation Noc Reklamožroutů ukazuje, jak do propagace přirozeně vstupují prvky typické pro kulturu určité země. Nejlepším příkladem je pákistánská reklama na čaj, která je natočena v bollywoodském stylu. V jiné reklamě značka Nokia vtipně využívá aktuální trend selfie fotografií, Mercedes Benz zase natočil sexy reklamu o vztahu aut.

Pětihodinové pásmo reklam bude rozděleno do čtyř bloků se třemi přestávkami. V přestávkách diváky čekají soutěže, DJ hudba, fotografování zábavným fotoaparátem Instax Mini od Fujifilm anebo líčení luxusní dekorativní kosmetikou. K vyzkoušení bude připravena souprava PlayStation VR, která po nasazení speciálních brýlí s reproduktory odhaluje novou dimenzi neuvěřitelných zážitků videa a virtuální 3D reality. Firma Sony připravila pro diváky 6 konzolí PlayStation 4 s nejnovějšími hrami. A právě jednu z konzolí budou moci návštěvníci vyhrát.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI