"

Kubánská noc na Flédě

02. 01. 2017 , aktualizace: 21. 03. 2017 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

Vášeň a rytmus Kuby na našem parketu! Rozpálená hudební noc vybarvená rytmy salsy, cumbie, latinojazzu, rumby, bolera, cha cha či mamba. Autentickou atmosféru kubánských klubů a barů přinese latino kapela Carisma a DJi Ille a Chingy.

Carisma je charizmatická kapela složená z vynikajících hudebníků a zpěvaček z celé Latinské Ameriky. Tato skupina dokáže vytvořit opravdu autentickou atmosféru karibské pohody a díky populárním latino hitům také taneční a dynamickou show. Základem jejího repertoáru je energií nabitá latinskoamerická a kubánská hudba, či už v tradičním provedení anebo s příměsí dalších moderních stylů.
 
DJ Chingy (SK). Tento DJ a začínající producent se na slovenské scéně uchytil velmi rychle a dnes ho volají i do zahraničí. Chingy si zahrál například se známým španělským producentem a DJem Sak Noelem anebo se slovenskými interprety jako Rytmus, Igor Kmeťo ml. anebo Čistychov. Tento večer se nám ale představí jako milovník Kuby a její chytlavé hudby.
 
DJ Ille je známý brněnský DJ a lektor. Jeho oblíbeným žánrem je kubánská salsa, timba a bachata. Jako tanečník se vždy snaží o dokonalý soulad mezi hudbou a tancem, proto na akcích hraje tak, aby tancoval každý, bez rozdílu výkonosti a nadání. Přece nikdo nebude sedět v koutě.

 


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI