"

‎Fiesta Cubana con Vitamina!

09. 03. 2016 , aktualizace: 14. 03. 2016 , akce již proběhla Sdílej na CentrumBrna.cz

„V posledních letech narůstá u české populace záliba v tancích nejrůznějších stylů. Důkazem toho je i nárůst v pořádání kurzů, seminářů a workshopů s cílem přiblížit lidem, o čem vlastně tanec je. Tímto třídenním festivalem se k této ideologii chceme přiblížit také, ovšem akce Fiesta Cubana con Vitamina našim účastníkům nabídne ještě mnohem více“, říká organizátorka eventu a spoluzakladatelka projektu Alma Cubana, který do České republiky a okolních zemí přináší módu s kubánskou tématikou.

Od pátku do neděle se v prostorách KD Rubín budou střídat špičkoví lektoři z Kuby, kteří Vás budou učit, jak zvládnout prvky reggaetonu, kubánské salsy a rumby, a jejich propojení s dalšími tanečními styly, cubatonu či ruedy de casino a mnoha dalších. Tance si budete moci procvičit i na dvou úžasných party, které jsou pro Vás během víkendu připraveny. Atmosféru Latinské Ameriky dotvoří koncert kubánsko-dominikánské kapely D&C a odpočinková místnost, kde budete mít na výběr z nepřeberného množství karibských rumů.
 

Že tancem žijete celý život? Nebo se věnujete jiným stylům, ale rádi tajům latinskoamerickým, třeba jen na zkoušku, propadnete? Či marně přemýšlíte, co jednotlivá slova, názvy tanců vlastně znamenají? Nevadí, vítáni jsou všichni! Jediný předpoklad, který je nutno splnit je mít chuť užít si víkend plný energie, tance, hudby, chutí a úžasných lidí. 

Text: Tereza Rožnaiová

Partnerem akce je Cubana bar, který pro Vás připravil ochutnávku skvělých rumů z různých koutů světa.


Jinde na CentrumBrna.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI